Важно! Действуют специальные условия и скидки для прорабов / электриков / дизайнеров!

Тепла підлога Львів

Якщо подивитися на статистику пошукового запиту, що набирається користувачами Інтернету: «тепла підлога Львів», то отримаємо дуже цікавий результат. При поступається іншим найбільшим українським мегаполісам кількості населення місто не відстає від них за кількістю бажаючих купити систему обігріву підлоги. Це підтверджують і показники продажів в інтернет-магазині "Тепла підлога" зі знижкою. Втім, дивуватися нема чому — останніми роками у Львові спостерігався справжній будівельний бум. Квартири в багатоповерхових новобудовах, що ростуть, як гриби після дощу, купують не тільки місцеві жителі, а й українці з усіх регіонів країни. Справа в тому, що столиця Західної України славиться не лише своєю архітектурою, музеями, театрами, креативними ресторанами, а й високою якістю життя. А яке зручне сучасне житло обходиться без установки електричного обігріву підлоги - економічної та зручної в експлуатації опалювальної системи?

Електрична тепла підлога у Львові: секрет популярності

Електричний підігрів підлоги заслужено має успіх у львів'ян. Крім комфортних відчуттів від тепла, що розповсюджується, і можливості цілий рік ходити по підлоговому покриттю босоніж система відрізняється:

  • доступною вартістю;
  • економічність;
  • Висока ефективність роботи.

Не дивно, що багато хто відмовляється від звичного радіаторного опалення і переходить на теплу підлогу як основне джерело теплової енергії. Так можна знизити витрати у 5-7 разів! Однак відчути всі переваги електрообладнання можна тільки тоді, коли здійснено правильний розрахунок технічних параметрів системи та обрано оптимальний вид нагрівального елемента.

Теплу підлогу від яких виробників можна купити у Львові

devi

shtoller

extherm

wazzell

hemstedt

easytherm

woks

eco-heating

fenix

grayhot

Наш комфорт

ensto

elektra

veria

volterm

magnum

warmstad

arnold-rak

in-term

Теплолюкс


Купити теплу підлогу у Львові: 5 правил вибору

Спеціалісти інтернет-магазину Тепла підлога зі знижкою радять кожному клієнту звернути увагу на такі моменти:

  1. Визначити мету установки обігріву - виконуватиме він роль головної опалювальної системи або допоміжної. Від цього залежить потужність нагрівального елемента та загальна вартість теплої підлоги у Львові.
  2. Виділити ключові особливості приміщення, що обігрівається. Це може вплинути на вибір різновиду системи. Наприклад, при незначній висоті стелі небажано підвищувати рівень підлоги. Тому варто віддати перевагу інфрачервоній плівці - її товщина менше 1 мм. Якщо як підлогове покриття планується використовувати плитку, то можна віддати перевагу тонкому кабелю, що гріє, або нагрівальним матам.
  3. Правильно розрахувати потужність, інакше підігрів підлоги може не впоратися з покладеним на нього завданням. Приміщення нагріватиметься занадто повільно, або взагалі не вдасться досягти необхідного температурного режиму. Надмірна потужність загрожує перегріванням нагрівального елемента та виходом його з ладу.
  4. Не варто поспішати — краще зайвий раз проконсультуватись із фахівцями. Виправляти помилки клопітно та накладно. Наприклад, замінити залиті шаром стяжки кабельні секції дуже проблематично.
  5. Бажаєте заощадити? Звертайтеся до інтернет-магазину Тепла підлога зі знижкою. Прямі поставки від виробників дозволяють запропонувати покупцям найкращу ціну та хороший дисконт на будь-який товар із широкого асортименту. При оформленні замовлення на суму від 1500 грн. доставка теплої підлоги до Львова виконується за рахунок нашої компанії!
 
Расчет стоимости